Maži ekologiški žvejų nameliai

žvejo namelis

Žvejybą dažnas mato ne kaip laisvalaikį, o vos ne kaip gyvenimo būdą. Todėl kiekvienas save gerbiantis žvejys priemones, padedančias geriausiai užtikrinti laimikį, išlaikyti patogumą žvejojant. Šios priemonės gana skirtingos, o norintiems tikrai per kiekvieną išvyką jaustis komfortabiliai, galimas variantas yra šalia vandens telkinio stovintys ekologiški namai.

Žieminė žūklė

Sakoma, kad tikro žvejo nesustabdys nei prastas oras, nei ilgai nekimbantis laimikis. Tačiau išsiruošus į žieminę žūklę, entuziasmą gali pristabdyti stipriai spaudžiantis šaltis. Jis ypatingai nemalonus, jei žvejojama kelias dienas iš eilės. Tuomet padaugėja rūpesčių: reikia nuomotis sodybą kur nors netoliese, kad kitą dieną galėtumėte pratęsti žvejybą.

Kaip to išvengti? Jei turite numylėtą tvenkinį ar upę, prie kurių krantų grįžtate tiek žiemą, tiek vasarą, pravartu apsvarstyti: gal netoliese galite pasistatyti sau skirtą sodybą.

Žinoma, svarbu nepamiršti, kad ne visur yra galima statyti norimą namelį. Turite susitiekti su statybų atstovais, įsitikinti, kad turite leidimą šiai vietai. Tik tuomet galite pradėti mąstyti apie galimą statinį.

Nuosavos sodybos privalumai

Tikriems žvejams turbūt geriausiai tiks specialūs ekologiški namai. Taip parodysite, kad jums svarbi ne tik veiklos suteikiamos emocijos, bet ir gamta. Tokių namų apšiltinimui yra naudojamos atsinaujinančios medžiagos, tokios kaip medis, molio tinkas ir fermacelio plokštės. Šios medžiagos užtikrina, kad net ir šalčiausią žiemos naktį nesušalsite ir galėsite ryte tęsti žvejybą kupini jėgų.

Šie nameliai gali būti gana greitai pastatomi. Pavyzdžiui, jei pasirinktumėte medinius modulinius namus, jie galės stovėti vos po 5 savaičių . Kadangi jie statomi iš medžio, tokiuose namuose nesikaupia pelėsis, kas itin svarbu statiniams netoli vandens. Naudojamas molio tinkas iš aplinkos galės sugerti drėgmės perteklių, todėl galėsite džiaugtis optimalia drėgme namuose.

Namelyje galėsite palikti visas reikalingas žvejybos priemones, kurių nebereikės vežiotis. Jei vandens telkinys yra netoli nuo ten, kur gyvenate, vietą netgi galėsite pasiekti dviračiu. Nuosavame name taip pat galėsite iš karto pasikepti sugautą žuvį.

Žvejojant nereikia pamiršti savo patogumų. Ekologiški namai yra tiesiog būtini tiems, kurie dažnai grįžta prie to paties telkinio ir nori išnaudoti visas savo galimybes šioje veikloje. Tai taip pat leis pasikviesti draugų ir pasidalinti pagautu laimikiu.