Žvejai renkasi kelionę į Šiaurės Norvegiją

Vieni keliautojai renkasi Norvegiją dėl įspūdingo kraštovaizdžio, kiti – dėl kultūros. Vis dėlto kelionę į Šiaurės Norvegiją ypač vilioja žvejus. Šiaurės pašvaistė, ledas, miškai – ypač traukia tiek vietinius, tiek užsieniečius. Pasirinkus skirtingus regionus, galima pamatyti daugiau. Pakrantėse gyvena ne daug žmonių, todėl galima mėgautis jaukiu vienišumu. Labai pigūs skrydžiai gali padėti sutaupyti pinigų gyvenimui Norvegijoje.

Kodėl žvejai renkasi Norvegiją?

• Įspūdingo grožio gamta. Žvejai ypač mėgaujasi galimybę pamatyti daugiau, kadangi darbą atlieka vienoje vietoje smagu pamatyti, pasidairyti aplinkui. Tai padeda nurimti emocionaliai, todėl po sunkios savaitės žvejys Norvegijoje vėl atgaus jėgas, pailsės. Gamta – energijos šaltinis ir būtent žvejys žino tai, dėl stipraus ryšio su ja.

• Žuvys. Vieni žvejybą mėgsta dėl galimybės pamatyti, o vėliau ir paragauti skirtingų rūšių žuvis. Norvegijos gamta ypač švari, todėl ežerai, upeliai nėra užteršti. Žuvies patiekalas būna sveikas ir natūralūs. Kas jei ne ant laužo kepta žuvis yra viena iš maloniausių priežasčių žvejoti. Labai pigūs skrydžiai – reikalingi keliautojui pamatyti daugiau ir suprasti daugiau apie šalį. Avia.lt siūlo gerą kainos ir kokybės santykį.

• Kelionė su draugais. Nors dauguma žvejų mėgsta keliauti vieni, vis dėlto nebūtinai. Kelionė su draugais gali tapti maloniu laiku, kai galėsite pasidalinti naudingą informaciją. Taip pat tai gali padėti sutaupyti pinigus, jei keliausite su mašina. Tai puiki galimybė pamatyti daugiau, neišleidžiant daug pinigų. Juk visiems gerai žinoma, kad Norvegija pasižymi didelėmis kainomis.

• Skirtingos žvejybos vietos. Ją rinktis galima ne tik prie upės ar ežero, bet ir jūroje, vandenynuose. Galima rinktis pramogas – nardymą, žvejybą iš valties ar laivo. Avia.lt suteikia galimybę rinktis keliones į skirtingas šalis. Kalnai, miškai ir kitos vietos leis pamatyti daug, todėl vertėtų rinktis ne vienos savaitės, bet kelių savaičių kelionę. Labai pigūs skrydžiai leis neišleisti viso biudžeto vien ant kelionės bilietų.

Ar Norvegija brangi šalis?

Taip, vis dėlto nenorint daug išleisti tam galima pasiruošti. Iš anksto nusipirktas maistas, užsakytos vietos neleis permokėti. Vis dėlto biudžetą sumažins žvejybos įrangos nuoma, kelionės draudimas, leidimas žvejoti ir kita.